CIWGR2223903 RAZZUOLO
CIWGR2223903 RAZZUOLO
CIWGR2223903 RAZZUOLO
CIWGR2223903 RAZZUOLO
CIWGR2223903 RAZZUOLO
CIWGR2223903 RAZZUOLO
CIWGR2223903 RAZZUOLO
CIWGR2223903 RAZZUOLO
CERRUTI 1881

CIWGR2223903 RAZZUOLO

Шифра на артикл: 25422
Šifra proizvođača: RAZZUOLO
0 МКД
31.990 МКД
28.791 МКД
Заштеда: 3.199 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,5
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива, Црвена
Боја на куќиште Сива, Црна
Боја на ремче Црвена
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол