AR11493 ROSA
AR11493 ROSA
AR11493 ROSA
AR11493 ROSA
AR11493 ROSA
AR11493 ROSA
AR11493 ROSA
AR11493 ROSA
EMPORIO ARMANI

AR11493 ROSA

Шифра на артикл: 24916
Šifra proizvođača: ROSA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
10.990 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД
Додадено во омилени
24.690 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД