HBSG3000 SET Space shuttle
JACQUES FAREL KIDS

HBSG3000 SET Space shuttle

Шифра на артикл: 24829
Šifra proizvođača: SET Space shuttle
0 МКД
2.690 МКД
1.883 МКД
Заштеда: 807 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES FAREL KIDS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Платно
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива, Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
1.883 МКД
Заштеда 30%
2.690 МКД
Додадено во омилени
13.190 МКД