БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CIWGH2114103 TORCEGNO
CIWGH2114103 TORCEGNO
CIWGH2114103 TORCEGNO
CIWGH2114103 TORCEGNO
CIWGH2114103 TORCEGNO
CIWGH2114103 TORCEGNO
CERRUTI 1881

CIWGH2114103 TORCEGNO

Шифра на артикл: 23384
Šifra proizvođača: TORCEGNO
0 МКД
14.990 МКД
14.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
19.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
11.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
20.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.990 МКД
Количина: 1