БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CIWLK2113902 RUSCELLO
CIWLK2113902 RUSCELLO
CIWLK2113902 RUSCELLO
CIWLK2113902 RUSCELLO
CIWLK2113902 RUSCELLO
CIWLK2113902 RUSCELLO
CERRUTI 1881

CIWLK2113902 RUSCELLO

Шифра на артикл: 23076
Šifra proizvođača: RUSCELLO
0 МКД
20.790 МКД
20.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бордо
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
18.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
27.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.594 МКД
Заштеда 40%
10.990 МКД
Количина: 1