AM4483           CECILE
FOSSIL

AM4483 CECILE

Шифра на артикл: 10194
0 МКД
11.690 МКД
11.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 40
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Струга, OUTLET Аеродром