БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FS5870 THE MINIMALIST 3H
FOSSIL

FS5870 THE MINIMALIST 3H

Шифра на артикл: 22732
Šifra proizvođača: THE MINIMALIST 3H
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.790 МКД
Количина: 1