БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CIWLG2111001 ALENTO
CERRUTI 1881

CIWLG2111001 ALENTO

Шифра на артикл: 22384
Šifra proizvođača: ALENTO
0 МКД
17.790 МКД
16.011 МКД
Заштеда: 1.779 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 15 X 30
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
14.031 МКД
Заштеда 10%
15.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.394 МКД
Заштеда 40%
13.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.591 МКД
Заштеда 10%
13.990 МКД
Количина: 1