БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2011154 TIEBREAKER
2011154 TIEBREAKER
2011154 TIEBREAKER
2011154 TIEBREAKER
2011154 TIEBREAKER
2011154 TIEBREAKER
2011154 TIEBREAKER
2011154 TIEBREAKER
LACOSTE

2011154 TIEBREAKER

Шифра на артикл: 22355
Šifra proizvođača: TIEBREAKER
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.990 МКД
Количина: 1