БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW2972 AAREN NATURALS
SKW2972 AAREN NATURALS
SKW2972 AAREN NATURALS
SKW2972 AAREN NATURALS
SKW2972 AAREN NATURALS
SKW2972 AAREN NATURALS
SKW2972 AAREN NATURALS
SKW2972 AAREN NATURALS
SKAGEN

SKW2972 AAREN NATURALS

Шифра на артикл: 22328
Šifra proizvođača: AAREN NATURALS
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд, Сина
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.390 МКД
Додадено во омилени
6.390 МКД
Додадено во омилени
8.890 МКД
Додадено во омилени
20.690 МКД