HKTD2678 SET Dinosaur
JACQUES FAREL KIDS

HKTD2678 SET Dinosaur

Шифра на артикл: 22213
Šifra proizvođača: SET Dinosaur
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES FAREL KIDS
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 29
Функција на часовник 12/24 часа, Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
1.323 МКД
Заштеда 30%
1.890 МКД