БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513837 SKYMASTER
1513837 SKYMASTER
1513837 SKYMASTER
1513837 SKYMASTER
1513837 SKYMASTER
1513837 SKYMASTER
1513837 SKYMASTER
1513837 SKYMASTER
HUGO BOSS

1513837 SKYMASTER

Шифра на артикл: 22203
Šifra proizvođača: SKYMASTER
0 МКД
26.390 МКД
26.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.590 МКД
Количина: 1