БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513787 SKYMASTER
1513787 SKYMASTER
1513787 SKYMASTER
1513787 SKYMASTER
1513787 SKYMASTER
1513787 SKYMASTER
1513787 SKYMASTER
1513787 SKYMASTER
HUGO BOSS

1513787 SKYMASTER

Шифра на артикл: 22202
Šifra proizvođača: SKYMASTER
0 МКД
19.790 МКД
17.811 МКД
Заштеда: 1.979 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.771 МКД
Заштеда 10%
14.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.441 МКД
Заштеда 10%
10.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.641 МКД
Заштеда 10%
8.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.471 МКД
Заштеда 10%
7.190 МКД
Количина: 1