БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
1513783 SKYMASTER
HUGO BOSS

1513783 SKYMASTER

Шифра на артикл: 22200
Šifra proizvođača: SKYMASTER
0 МКД
22.990 МКД
20.691 МКД
Заштеда: 2.299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.921 МКД
Заштеда 10%
17.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.291 МКД
Заштеда 10%
16.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.621 МКД
Заштеда 10%
10.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
14.931 МКД
Заштеда 10%
16.590 МКД
Количина: 1