БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
1513709 PIONEER
HUGO BOSS

1513709 PIONEER

Шифра на артикл: 22191
Šifra proizvođača: PIONEER
0 МКД
18.490 МКД
16.641 МКД
Заштеда: 1.849 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Титаниум
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara