БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513781 INTEGRITY
1513781 INTEGRITY
1513781 INTEGRITY
1513781 INTEGRITY
1513781 INTEGRITY
1513781 INTEGRITY
1513781 INTEGRITY
1513781 INTEGRITY
HUGO BOSS

1513781 INTEGRITY

Шифра на артикл: 22186
Šifra proizvođača: INTEGRITY
0 МКД
26.390 МКД
23.751 МКД
Заштеда: 2.639 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
17.811 МКД
Заштеда 10%
19.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.981 МКД
Заштеда 10%
11.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.891 МКД
Заштеда 10%
10.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.991 МКД
Заштеда 10%
19.990 МКД
Количина: 1