БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513757 HERO
1513757 HERO
1513757 HERO
1513757 HERO
1513757 HERO
1513757 HERO
1513757 HERO
1513757 HERO
HUGO BOSS

1513757 HERO

Шифра на артикл: 22181
Šifra proizvođača: HERO
0 МКД
26.390 МКД
23.751 МКД
Заштеда: 2.639 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Тахиметар, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
18.711 МКД
Заштеда 10%
20.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.091 МКД
Заштеда 10%
18.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.921 МКД
Заштеда 10%
17.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.291 МКД
Заштеда 10%
16.990 МКД
Количина: 1