БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513794 DISTINCTION
1513794 DISTINCTION
1513794 DISTINCTION
1513794 DISTINCTION
1513794 DISTINCTION
1513794 DISTINCTION
1513794 DISTINCTION
1513794 DISTINCTION
HUGO BOSS

1513794 DISTINCTION

Шифра на артикл: 22177
Šifra proizvođača: DISTINCTION
0 МКД
13.190 МКД
11.871 МКД
Заштеда: 1.319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.161 МКД
Заштеда 10%
11.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.041 МКД
Заштеда 10%
14.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.161 МКД
Заштеда 10%
11.290 МКД
Количина: 1