БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2011069 LACOSTE.12.12
2011069 LACOSTE.12.12
2011069 LACOSTE.12.12
2011069 LACOSTE.12.12
2011069 LACOSTE.12.12
2011069 LACOSTE.12.12
2011069 LACOSTE.12.12
2011069 LACOSTE.12.12
LACOSTE

2011069 LACOSTE.12.12

Шифра на артикл: 22090
Šifra proizvođača: LACOSTE.12.12
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Ацетат
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Бела
Боја на ремче Бела
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.890 МКД