БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2001063 LACOSTE.12.12
2001063 LACOSTE.12.12
2001063 LACOSTE.12.12
2001063 LACOSTE.12.12
2001063 LACOSTE.12.12
2001063 LACOSTE.12.12
2001063 LACOSTE.12.12
2001063 LACOSTE.12.12
LACOSTE

2001063 LACOSTE.12.12

Шифра на артикл: 22086
Šifra proizvođača: LACOSTE.12.12
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на часовник Ацетат
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Бела
Боја на ремче Бела
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara