БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES5006 CARLIE MINI
ES5006 CARLIE MINI
ES5006 CARLIE MINI
ES5006 CARLIE MINI
ES5006 CARLIE MINI
ES5006 CARLIE MINI
ES5006 CARLIE MINI
ES5006 CARLIE MINI
FOSSIL

ES5006 CARLIE MINI

Шифра на артикл: 22045
Šifra proizvođača: CARLIE MINI
0 МКД
6.690 МКД
4.683 МКД
Заштеда: 2.007 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Розева
Сезона SS21
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.734 МКД
Заштеда 40%
7.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.990 МКД
Количина: 1