БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
VSPVN0420 FORLANINI
VERSUS VERSACE

VSPVN0420 FORLANINI

Шифра на артикл: 21751
Šifra proizvođača: FORLANINI
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд VERSUS VERSACE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Крем
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Куманово, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 17%
7.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.290 МКД
Количина: 1