БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GM-110G-1A9 GM-110
G-SHOCK

GM-110G-1A9 GM-110

Шифра на артикл: 21705
Šifra proizvođača: GM-110
0 МКД
15.990 МКД
15.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48,8 X 51,9
Функција на часовник 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
27.590 МКД
Додадено во омилени
24.790 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД