БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GM-5600EY-1D GM-5600
G-SHOCK

GM-5600EY-1D GM-5600

Шифра на артикл: 21704
Šifra proizvođača: GM-5600
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума, Платно
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,2 X 49,3
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Маслинесто зелена, Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Остави коментар

Trenutno nema komentara