БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GM-5600EY-1D GM-5600
GM-5600EY-1D GM-5600
GM-5600EY-1D GM-5600
GM-5600EY-1D GM-5600
GM-5600EY-1D GM-5600
GM-5600EY-1D GM-5600
GM-5600EY-1D GM-5600
GM-5600EY-1D GM-5600
G-SHOCK

GM-5600EY-1D GM-5600

Шифра на артикл: 21704
Šifra proizvođača: GM-5600
0 МКД
25.990 МКД
15.594 МКД
Заштеда: 10.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума, Платно
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,2 X 49,3
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Маслинесто зелена, Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara