БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EFR-S572DC-1A EFR-S572
EFR-S572DC-1A EFR-S572
EFR-S572DC-1A EFR-S572
EFR-S572DC-1A EFR-S572
EFR-S572DC-1A EFR-S572
EFR-S572DC-1A EFR-S572
EDIFICE

EFR-S572DC-1A EFR-S572

Шифра на артикл: 21697
Šifra proizvođača: EFR-S572
0 МКД
13.690 МКД
12.321 МКД
Заштеда: 1.369 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44,7
Функција на часовник Датум, Две стрелки, Илуминација, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.521 МКД
Заштеда 10%
11.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
23.751 МКД
Заштеда 10%
26.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.751 МКД
Заштеда 10%
6.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
14.931 МКД
Заштеда 10%
16.590 МКД
Количина: 1