БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
AE-1500WH-8B
CASIO

AE-1500WH-8B

Шифра на артикл: 21696
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 51,2
Функција на часовник 10 години батерија, 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.494 МКД
Заштеда 40%
7.490 МКД
Додадено во омилени
8.990 МКД