AE-1500WH-5A AE-1500
CASIO

AE-1500WH-5A AE-1500

Шифра на артикл: 21695
Šifra proizvođača: AE-1500
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 51,2
Функција на часовник 10 години батерија, 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Маслинесто зелена
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Спортски

Слични производи

Додадено во омилени
8.990 МКД
Додадено во омилени
18.590 МКД
Додадено во омилени
8.190 МКД