БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEWJA2002301 SPHERE
POLICE

PEWJA2002301 SPHERE

Шифра на артикл: 21591
Šifra proizvođača: SPHERE
0 МКД
13.490 МКД
12.141 МКД
Заштеда: 1.349 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45 X 56,5
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, East Gate Mall, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.441 МКД
Заштеда 10%
10.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.654 МКД
Заштеда 40%
11.090 МКД
Количина: 1