БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEWJA2002302 SPHERE
POLICE

PEWJA2002302 SPHERE

Шифра на артикл: 21590
Šifra proizvođača: SPHERE
0 МКД
14.190 МКД
7.095 МКД
Заштеда: 7.095 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45 X 56,5
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк, Тетово Центар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
15.561 МКД
Заштеда 10%
17.290 МКД