GW0107L2 PEONY G
GUESS

GW0107L2 PEONY G

Шифра на артикл: 21582
Šifra proizvođača: PEONY G
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
20.691 МКД
Заштеда 10%
22.990 МКД
Додадено во омилени
6.471 МКД
Заштеда 10%
7.190 МКД
Додадено во омилени
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД