БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R8851118004 EPOCA
R8851118004 EPOCA
R8851118004 EPOCA
R8851118004 EPOCA
R8851118004 EPOCA
R8851118004 EPOCA
MASERATI

R8851118004 EPOCA

Шифра на артикл: 21529
Šifra proizvođača: EPOCA
0 МКД
15.490 МКД
9.294 МКД
Заштеда: 6.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
15.561 МКД
Заштеда 10%
17.290 МКД