БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2011098 MADRID
2011098 MADRID
2011098 MADRID
2011098 MADRID
2011098 MADRID
2011098 MADRID
LACOSTE

2011098 MADRID

Шифра на артикл: 21460
Šifra proizvođača: MADRID
0 МКД
14.190 МКД
11.190 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
23.490 МКД
Додадено во омилени
21.590 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
13.190 МКД