2011064 MADRID
2011064 MADRID
2011064 MADRID
2011064 MADRID
2011064 MADRID
2011064 MADRID
2011064 MADRID
2011064 MADRID
LACOSTE

2011064 MADRID

Шифра на артикл: 21458
Šifra proizvođača: MADRID
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Заштеда 17%
5.890 МКД
Додадено во омилени
6.190 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
15.690 МКД