JC1L170M0065 Pelle
JC1L170M0065 Pelle
JC1L170M0065 Pelle
JC1L170M0065 Pelle
JC1L170M0065 Pelle
JC1L170M0065 Pelle
JUST CAVALLI

JC1L170M0065 Pelle

Шифра на артикл: 21388
Šifra proizvođača: Pelle
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
21.690 МКД
Додадено во омилени
13.690 МКД
Додадено во омилени
10.290 МКД
Додадено во омилени
28.090 МКД