БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JC1L177M0025 Serpente solo
JC1L177M0025 Serpente solo
JC1L177M0025 Serpente solo
JC1L177M0025 Serpente solo
JC1L177M0025 Serpente solo
JC1L177M0025 Serpente solo
JUST CAVALLI

JC1L177M0025 Serpente solo

Шифра на артикл: 21371
Šifra proizvođača: Serpente solo
0 МКД
13.990 МКД
8.394 МКД
Заштеда: 5.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Змијолико
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.690 МКД
Додадено во омилени
19.790 МКД
Додадено во омилени
14.841 МКД
Заштеда 10%
16.490 МКД
Додадено во омилени
16.551 МКД
Заштеда 10%
18.390 МКД