JC1L177M0015 Serpente solo
JC1L177M0015 Serpente solo
JC1L177M0015 Serpente solo
JC1L177M0015 Serpente solo
JC1L177M0015 Serpente solo
JC1L177M0015 Serpente solo
JUST CAVALLI

JC1L177M0015 Serpente solo

Шифра на артикл: 21370
Šifra proizvođača: Serpente solo
0 МКД
12.390 МКД
7.434 МКД
Заштеда: 4.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Змијолико
Достапност Поинт Ретаил Парк, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.690 МКД
Додадено во омилени
17.290 МКД
Додадено во омилени
15.890 МКД
Додадено во омилени
13.390 МКД