GG0036-03 Sport
GMT LONDON

GG0036-03 Sport

Шифра на артикл: 21347
Šifra proizvođača: Sport
0 МКД
3.990 МКД
2.394 МКД
Заштеда: 1.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GMT LONDON
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Зелена
Боја на ремче Зелена
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
4.390 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД