БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
06-5338.12.007 OFFSHORE DIVER
SWISS MILITARY HANOWA

06-5338.12.007 OFFSHORE DIVER

Шифра на артикл: 21241
Šifra proizvođača: OFFSHORE DIVER
0 МКД
21.690 МКД
10.845 МКД
Заштеда: 10.845 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SWISS MILITARY HANOWA
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
20.990 МКД
Додадено во омилени
10.794 МКД
Заштеда 40%
17.990 МКД
Додадено во омилени
16.990 МКД
Додадено во омилени
31.690 МКД