БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
06-4315.04.003 NEPTUNE DIVER
SWISS MILITARY HANOWA

06-4315.04.003 NEPTUNE DIVER

Шифра на артикл: 21238
Šifra proizvođača: NEPTUNE DIVER
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SWISS MILITARY HANOWA
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД
Додадено во омилени
21.591 МКД
Заштеда 10%
23.990 МКД
Додадено во омилени
17.091 МКД
Заштеда 10%
18.990 МКД
Додадено во омилени
23.031 МКД
Заштеда 10%
25.590 МКД