БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1-2054G YORK
JACQUES LEMANS

1-2054G YORK

Шифра на артикл: 21151
Šifra proizvođača: YORK
0 МКД
12.290 МКД
12.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M
Големина на куќиште на часовник (mm) 37
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
19.390 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Заштеда 23%
15.990 МКД
Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
11.890 МКД