БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW2976 ANITA
SKW2976 ANITA
SKW2976 ANITA
SKW2976 ANITA
SKW2976 ANITA
SKW2976 ANITA
SKW2976 ANITA
SKW2976 ANITA
SKAGEN

SKW2976 ANITA

Шифра на артикл: 21061
Šifra proizvođača: ANITA
0 МКД
9.490 МКД
5.694 МКД
Заштеда: 3.796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Розева
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 12
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.290 МКД
Додадено во омилени
5.090 МКД
Заштеда 28%
7.090 МКД
Додадено во омилени
1.690 МКД
Додадено во омилени
2.690 МКД