БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES5023 JACQUELINE
FOSSIL

ES5023 JACQUELINE

Шифра на артикл: 21054
Šifra proizvođača: JACQUELINE
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 14
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.690 МКД
Додадено во омилени
8.390 МКД
Додадено во омилени
20.190 МКД
Додадено во омилени
4.945 МКД
Заштеда 50%
9.890 МКД