EFV-610DB-2A EFV-610
EFV-610DB-2A EFV-610
EFV-610DB-2A EFV-610
EFV-610DB-2A EFV-610
EDIFICE

EFV-610DB-2A EFV-610

Шифра на артикл: 21032
Šifra proizvođača: EFV-610
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,8
Функција на часовник Датум, Илуминација, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона SS21
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Поинт Ретаил Парк
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
4.990 МКД