БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
8622-2 New Captain's Line
ZEPPELIN

8622-2 New Captain's Line

Шифра на артикл: 21024
Šifra proizvođača: New Captains Line
0 МКД
65.990 МКД
65.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ZEPPELIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Сезона SS21
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
19.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
19.790 МКД
Количина: 1