БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1782237 LYNN
1782237 LYNN
1782237 LYNN
1782237 LYNN
1782237 LYNN
1782237 LYNN
1782237 LYNN
1782237 LYNN
TOMMY HILFIGER

1782237 LYNN

Шифра на артикл: 21015
Šifra proizvođača: LYNN
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Керамика
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara