БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
NY2918 CITY LINK
NY2918 CITY LINK
NY2918 CITY LINK
NY2918 CITY LINK
NY2918 CITY LINK
NY2918 CITY LINK
DKNY

NY2918 CITY LINK

Шифра на артикл: 20961
Šifra proizvođača: CITY LINK
0 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DKNY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 26
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Заштеда 27%
10.990 МКД
Додадено во омилени
7.790 МКД