БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKW2909 ANITA
SKW2909 ANITA
SKW2909 ANITA
SKW2909 ANITA
SKW2909 ANITA
SKW2909 ANITA
SKW2909 ANITA
SKW2909 ANITA
SKAGEN

SKW2909 ANITA

Шифра на артикл: 20953
Šifra proizvođača: ANITA
0 МКД
8.190 МКД
4.095 МКД
Заштеда: 4.095 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.990 МКД
Количина: 1