BQ2419 LUX LUTHER
BQ2419 LUX LUTHER
BQ2419 LUX LUTHER
BQ2419 LUX LUTHER
FOSSIL

BQ2419 LUX LUTHER

Шифра на артикл: 20941
Šifra proizvođača: LUX LUTHER
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
14.931 МКД
Заштеда 10%
16.590 МКД
Додадено во омилени
14.751 МКД
Заштеда 10%
16.390 МКД
Додадено во омилени
11.871 МКД
Заштеда 10%
13.190 МКД
Додадено во омилени
26.091 МКД
Заштеда 10%
28.990 МКД