БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DZ1930 MS9
DZ1930 MS9
DZ1930 MS9
DZ1930 MS9
DZ1930 MS9
DZ1930 MS9
DZ1930 MS9
DZ1930 MS9
DIESEL

DZ1930 MS9

Шифра на артикл: 20936
Šifra proizvođača: MS9
0 МКД
9.590 МКД
4.795 МКД
Заштеда: 4.795 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Унисекс
Материјал на часовник Ацетат
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црвена
Боја на куќиште Црвена
Боја на ремче Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.034 МКД
Заштеда 40%
8.390 МКД